Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
88 wyświetleń
OdpowiedzSesja plenerowa w Katowicach lub w Mysłowicach na zasadzie tfp, modelka nie musi mieć doświadczenia. Kontakt na priv
Podbijam, śnieg spadł, i wkrótce może stopnieć. I być może już więcej śniegu nie będzie. A sesje TFP się nie są tak popularne jak kiedyś. Zatem dziewczyny pisać na priva :)
Skąd wiesz co było kiedyś i jak jest teraz skoro masz 0 referencji?
Cytat: de
Skąd wiesz co było kiedyś i jak jest teraz skoro masz 0 referencji? Byłem kiedyś dosyć aktywnym uczestnikiem tego portalu. Zloty, sporo sesji i mnóstwo dyskusji na tym forum. Sprzedałem lustrzankę i dobre obiektywy. Robiłem w zeszłym roku zdjęcia samsung s3 mini, tutaj są foty do wglądu: https://cutt.ly/djfLyR3 Kupiłem aparat, którym zaczynałem przygodę z fotografią. A profil mam nowy, a zarazem dosyć stary, referencje nie są mi potrzebne :)
W dniu wczorajszym pierwsza sesja odbyła się, dwa pierwsze zdjęcia na moim profilu są jej owocami. Śnieg powoli topnieje, jednak można jeszcze w plenerze zimową sesję śniegową zrobić. Dziewczyny piszcie na priva :)
Śnieg znowu spadł, na łonie natury tak łatwo nie stopnieje, sesja TFP nadal aktualna, zgłoszenia na priv.
Śnieg spadł ponownie, moje zaproszenie na sesję nadal aktualne. Zapraszam na priv