Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
25 wyświetleń
Nie umie języka - więc w pełni może reprezentować "polkóf" w krzywym zwierciadle oczywiście:POd kiedy to Polacy słyną z doskonałej znajomości języków obcych;-)
Ja się cieszę, że wygrała Paulina, jest piękna a charakter da się zachartować. Pamela była też słodką pięknością. Ania w finale? To jakaś porażka.
No niby w modelingu chodzi glownie o wyglad i proporcje, ale jak ona chce w pelni wykorzystac ta szanse nie znajac angielskiego ? To jest kontrakt z MIEDZYNARODOWA agencja modelek a ona nie wie co to znaczy 'How old are you'. Sliczna jest to fakt, ale moim zdaniem sobie nie poradzi. Dobra modelka oprocz ladnej buzki powinna tez miec 'jaja' i to cos w sobie.
W "praniu" jezyka nauczy sie w mig ,bo bedzie musiala ;-)
tylko, że i Ola i Paulina maja po 172 wzrostu... mało trochę... :./
Czego Wy się czepiacie tego języka?:P Polina dostała pieniążki które może przeznaczyć na kursy bądź na tłumacza:) Źle już nie ma:]
Top model=fundacja Tvn"nie jesteś sam":)
i Ola i Paulina były moimi faworytkami od samego początku, chociaż bardziej liczyłam na to, że wygra Ola. nie ukrywajmy, ten program dał każdej dziewczynie, która w nim wystąpiła choć minimalną szansę na inną przyszłość. na pewno będą teraz rozpoznawalne i kto wie czy nie zrobią kariery. tak czy inaczej jeśli Ania czy Ola spodobała się jakiemuś fotografowi czy nawet komuś z agencji to i tak zostanie wypromowana. a wygrała Paulina i z tego też się cieszę. dostała szansę zaistnienia. aha, i wiele z was mówi jaki ten program jest beznadziejny itd., a która z 'modelek maxmodels' nie chciałaby dostać takiej szansy jaką dostała każda z dziewczyn programu... :D
Roberto1983gda i inni co tak mysla ;-) Ona nie dostala pieniazkow do reki, dostala kontrakt wart ta kwote ,a to roznica ;-) To czy zarobi cos i przywiezie do domu to juz od niej tylko zalezy ;-)
,,a która z modelek z mm nei chciałaby takiej szansy" zauważ że na mm głównie są fotomodelki a nie modelki!!! cholera czy nikt nie widzi różnicy??? i mów za siebie ja bym nie chciała nawet jakbym miałą modelkowy wzrost
a i owszem, tutaj jest więcej fotomodelek. jednak w programie dziewczyny zostały przygotowane bardziej do zawodu fotomodelki niż modelki wybiegowej ;p krytyka jest okej ale konstruktywna, a ja szczerze mówiąc widzę same plusy tego programu