Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
10 wyświetleń
No nie wiem, a gdzie i o której chcesz wpaść? ;P Byle by Trójmiasto, najlepiej od razu Wejherowo, bo u rodziców paszę obecnie swój tyłek.Ja nie mam, chyba najlepiej poczekać.
teeej i znow wychodzi an to ze zeby postawic Ci obiad jestem za mloda... o zesz to jest okropne ! macie cos na postarzanie ?;D
Kubusiu, nie rozporządzaj tak sobą na forum, bo w łeb patelnią dostaniesz. ;P A naleśniki były dla całej rodziny przecież robione.P.S. I bez śniadań mi tutaj proszę. ;]
nie no mysle ze mi to styknie xd to an ktora i gdzie mam wpadac ?;D
no taaaa.... czlowiek sie narobi a ta ruda malpa sie moimi nalesnikami rozporzadza.... to moze mnie jakas mila modelka zaprosi na obiad/kolacje?
(w zamian robie sniadanie:D)
Nie no raczej dobre, jak masz jakieś specjalne życzenia to pisz do Naszej kucharki. ;D
a dobre ? xD mi tam wszytsko pasuje oprocz brokulow i szpinaku xD i migdalow ! i zebym nie musiala nic robic xd
Naleśniki a'la jwczboczeniec z jakąś papką ryżową również Jego produkcji, pasuje? ;D
tej :D mefi wiele rodzice nei wiedza i nei maja pojecia no ale ok :D wyjdzie pewnie w praniu :D tej a co na obiadek serwujesz?
ja tez nei mam weny do gotowania ale do lenienia sie mam :D
Nie mam weny do gotowania dzisiaj :P