Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
25 wyświetleń
OdpowiedzWitajcie.Chciałabym,żebyście mi doradzil ... zanim go kupię.:)Czy ten podkład jest naprawde taki dobry?;http://allegro.pl/face-body-podklad-mac-c3-i1263930873.htmlPozdrawiam:)
Tak, ten podkład jest dobry aczkolwiek nie jest mocno kryjący. Jest warty uwagi i kupienia go.
Mała sugestia raczej kupowałbym go w sklepie MAC aniżeli zamawiał go na allegro:)
właśnie na allegro są tylko 2 odcienie:(.....nie musi być mocno kryjący wystarczy zeby troszeczke krył:)
zadaj sobie naipierw kilka pytan co do koloru c3.... czy czerwienisz sie na twarzy w ciagu dnia?tak bez powoduczy masz widoczne popękane naczynia krwionośne na twarzy?czy twoja skóra jest różowa?-taka ala swinka pigi:)?kolor c3 jest odpowiedni właśnie dla kobiet i mezczyzn z takimi problemami, jesli ich nie masz a twoja skóra jest raczej "normalna"czyli bez popękanych naczynek, nie jest rózowa itp. to sprawdz kolory N, kolor C moze byc dla ciebie za zółty.
Łoł! :) Cena wręcz REWELACYJNA! :) A czy jest adekwatnie dobry co do swojej ceny? Podkłady z LOREAL czy z ASTORa też są dobre, nie wspomnę nawet o jeszcze tańszych. ;)
nie porównywałabym astora do m.a.c-a:)
W takim razie kolor N będzie najbardziej mi odpowiadał...:)
mój ulubiony podkład na co dzień...właściwie tylko wyrównuje koloryt skóry, ale jest lekki i bardzo wydajny...wart polecenia na pewno:)
Przewinęła mi się swego czasu próbka mac face&body, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o ciało to jak najbardziej, duża pojemność i nadaje taki zdrowy, promienisty wygląd, ale na buzi zupełnie mi nie odpowiadał - miałam wrażenie, że jest lepki, nawet po użyciu pudru. Kwestia tego co kto lubi, ale też zastosowania :)
ja zawsze do wykończenia makijażu nakładam ryżowy puder kryolan...buźka po tym jest delikatna i gładka:)