Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
533 wyświetlenia
OdpowiedzJestem tu od niedawna i nie przeglądałam wszystkich tematów forum, więc możliwe, że ten temat był już poruszany, ale mam pytanie, gdzie można znaleść jakieś pozycje i mimikę twarzy dla fotomodelek? Zależy mi na tym, bo słysze, że na każdym zdjęciu mam taką samą minę, ja się staram improziwuje, ale nie mogę tego wyćwiczyć... może jakieś strony www ktoś poleca? Nie mogłąm nic znaleść..
podaj na priv swojego majla, dam Ci kilka linków
Masz uroczą buźkę, ale faktycznie na każdym zdjęciu jesteś taka sama ,"sympatyczna".Mimiki nie da sie podpatrzeć by wyszło dobrze... najlepszym sposobem jest poszukiwanie w sobie roznych uczuć, emocji a poźniej wyrażanie tego... modelka nie musi być na każdym zdjęciu słodka, miła i ładna ale musi być inna, mieć wiele twarzy... staraj się wczuwać w sytuacje najróżniejsze i odgrywać te role na razie dla siebie a pozniej w razie potrzeby przed obiektywem... powinno pomóc...powodzenia :)
Stań przed lustrem i poćwicz trochę; złość, rozczarowanie, zadowolenie, rozpacz. To lepsze niż szukanie poradników na ten temat(-:
http://www.youtube.com/watch?v=9HvqyOe6vsM
faktycznie na każdym zdjęciu robisz tą samą minę ;d ja sama z siebie potrafię minki robić i myślę że jak Ci nie wychodzi to musisz wyćwiczyć ;)500 pozycji modelek :http://24foto.pl/ponad-500-pozycji-modelek-i-modeli/
ja najbardziej polecam lustro, dużo ćwiczeń ewentualnie, przeglądaj portfolio dobrych modelek i spróbuj trenować każdą minę modelki, i też przede wszystkim błysk w oku, jak chcesz być smutna to myśl o smutnych rzeczach, jak ma być mimika zadowolenia to myśl o miłych chwilach.. itd :)
Znalezienie źródełek jest dosyć proste ;)http://zawsze-kwadrat.pl/2007/01/mimika-twarzy/http://tomatomodels.blogspot.com/2009/11/pozy-i-mimika-sa-do-nauczenia.htmlhttp://learnmorephoto.com/team-effort/tips-for-models/practicing-facial-expressions-pre-shoot-tips.php
laisser-courre właśnie szukałem tego linka żeby podać :)
Dziękuje bardzo! No właśnie z tymi emocjanmi to chyba kiepska aktorka ze mnie... ale może w miarę nabierania doświadczenie to się trochę poprawi...