Pokaż odpowiedzi: Chronologicznie | Od najwyższej oceny
6 wyświetleń
Odpowiedzhttp://www.maxmodels.pl/jotka.htmlZ przykrością muszę stwierdzić, że nie polecam jej, gdyż wczoraj odwołała sesję nie informując o tym ani mnie, ani koleżanki, która miała mieć ze mną zdjęcia- ani telefonicznie, ani na mm.
powiem tylko tyle nie rzucalbym takich tematow na forum od razu gdzy wyobraz sobie ze cos stalo sie powaznego (np wypadek) i nie mogla odwoloac sesji, czasami zdarzaja sie rozne losowe wypadki ktore uniemozliwaiaja pewne rzeczy, najpiew trzeba bylo sie skontaktowac z pania fotograf a potem ewentualnie pisac takiego posta
Pani fotograf dzień wcześniej uprzedziła innych o tym, że sesję odwołuje. O mnie zwyczajnie zapomniała :)
no to jeszcze lepiej takie rzeczy sie zdarzaja poprostu zapomniala jak sama napisalas, moze iala cos waznego na lowie i zwyczajnie w swiecie zapomniala
Wlasnie ze dobrze ze pisza o takich sytualcjach, ja tez juz mielem takie przypadki i bez zadnych wyjasnien.
Jeżeli ktoś umawia się na sesje to powinien postarać się o to aby wszystko zostało załatwione i stawić się w umówionym miejscu. A jeśli zdarzy się sytuacja, w której nie ktoś nie jest w stanie dotrzymać słowa, trzeba pilnować tego aby wszystkich o tym zawiadomić bez wyjątków.
airwolf ciekawe czy też tak ze spokojem przyjąłbyś to że umówiona modelka tak po prostu o tobie zapomniała ;)
Ile osób miało być na sesji i kto wiedział że się nie odbędzie? Nie macie z sobą kontaktu?
Ja z koleżanką miałyśmy mieć robione zdjęcia, wszystko było umówione na dzień i godzinę miałyśmy się kontaktować w dniu sesji, w momencie gdy pojechałam w umówione miejsce zadzwoniłam do niej, okazało się, że zapomniała o tym żeby dzień wcześniej poinformować mnie, że sesja się nie odbędzie. Straciłam czas i pieniądze na dojazd
Zawsze dzwoni się dzień wcześniej aby potwierdzić i przed wyjazdem, szczególnie że nie było to w jednym mieście.Jeden telefon a uratował by wiele;-)